Categories
Knowledge Zone

Revoliucija tarp Phygital prekybos ir žaidimų – Ralph Lauren ir Fortnite sąjunga

Kortų žaidimai dviems – fizinio ir virtualaus pasaulių susiliejimas atradęs vietą ir žaidimų industrijoje. Šiandien, vis daugiau kompanijų suvokia šio trendo potencialą ir drąsiai investuoja į inovacijas, kurios keičia mus supantį pasaulį. Tiek mažmeninėje prekyboje, tiek žaidimų kūrimo srityje, “phygital” tendencija – fizinės ir virtualios patirties dermė – atveria visiškai naujas galimybes.

Fizinės parduotuvės keičia mažmeninės prekybos peizažą
Mažmeninės prekybos landsaftas yra nepaprastai pasikeitęs su digitalinių parduotuvių atsiradimu. Jos tapo svarbiu marketingo įrankiu, o prekiniai ženklai dabar susiduria su iššūkiu kilęs kurti patrauklias ir įtraukiančias digitalines erdves vartotojams. Mados lyderis Lacoste pasinaudojo šia proga ir pristatė savo antrosios gerai realizuotos mažmeninės parduotuvės vietą, skirtą jų 2023 m. vasaros kolekcijai, virtualioje aplinkoje, kurioje gausu žaidimų tipo veiklų ir unikalių privalumų, pasiekiamų tik su digitaliais žetonais, siūlantys išskirtinę apsipirkimo patirtį.

Tuo pačiu metu, garsusis prekės ženklas Ralph Lauren atpažino Fortnite kultūrinį poveikį ir susijungė su Epic Games, kad perkeltų žaidimo skaitmeninius dėvimus objektus į fizinį pasaulį. Jų naujausia ‘Race To Greatness’ iniciatyva Fortnite žaidime, kartu su ‘phygital’ bato paleidimu, yra pavyzdys jų įsipareigojimui sujungti fizinį ir skaitmeninį pasaulius, teikiant pasinerkiantį apsipirkimo patyrimą kaip niekada anksčiau.

Phygital žaidimai: Panardinimas į naujas aukštumas
Žaidimų sfera taip pat yra revoliucionizuota ‘phygital’ trendu. Žaidimai dabar yra daugiau nei pikseliai ekrane; jie siūlo žaidėjams galimybę įtraukti fizinę patirtį į jų skaitmenines išdaigas. Pastebimas to pavyzdys yra ‘Legends of Elysium’ žaidimas. Šis žaidimas siūlo žaidėjams unikalią kolekcijų ir žaidimų derinimo patirtį. Žaidėjai skenuoja fizinį kolekcionuojamą objektą su savo išmaniaisiais telefonais, atrakinant jo skaitmeninį atitikmenį žaidimo naudoje. Toks tobulas dviejų pasaulių sujungimas suteikia nesulyginamą žaidimo panardinto lygmens.

Be to, ‘Legends of Elysium’ pradžios pardavimas rodo žaidimo tvirtą įsipareigojimą šiam naujam ‘phygital’ trendui. Laimingi žaidėjai, kuriems pavyksta įsigyti NFT kortelę su Orc Shaman veikėju Torg Whitehand metu pardavimo, taip pat gauna fizinę kolekcionuojamą figūrėlę. Toks skaitmeninės kortelės ir realaus pasaulio figūrėlės sujungimas suteikia papildomų atlygių, tuo pačiu praturtinantis žaidėjų visumą.

Ateitis yra Phygital
‘Phygital’ revoliucija nėra trumpalaikis trendas; tai žvilgsnis į tai, ką ateitis laiko mažmeninės prekybos ir žaidimų industrijoms. Su nuolatiniais technologijų tobulėjimais, riba tarp fizinio ir skaitmeninio pasaulių tikėtina, kad dar labiau išblės, sukurdamos patirtis, kurios yra integruotos ir pasinerkiančios. Tie žaidimų kūrėjai ir prekiniai ženklai, kurie suvokia ir išnaudoja šio trendo potencialą, tikriausiai pirmauja inovacijose savo atitinkamose industrijose. Pristatydami vartotojams derinį tarp fizinės ir skaitmeninės patirties, jie gali suformuoti gilesnius ryšius ir skatinti įsitraukimą.

Santrauka, kaip ‘phygital’ tendencijos banga pervers per sritis, ‘Legends of Elysium’ stovi kaip šviesulys, iliustruojantis, kaip žaidimai ir prekės ženklai gali sėkmingai sujungti realų ir skaitmeninį pasaulius. Jų nesvyruojantis įsipareigojimas teikti žaidėjams tikrai unikalų ir pasinerkiantį patyrimą įsteigia juos kaip priekyje naujai besivystančiame ‘phygital’ žaidimų pasaulyje.